Kopia zapasowa przed aktualizacją: iOS 15 / iPadOS 15, watchOS 8 i tvOS 15 dziś wieczorem

Dziś wieczorem iOS 15 i iPadOS 15 zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom. Oznacza to koniec długiej fazy beta. Użytkownicy powinni wykonać świeżą kopię zapasową swoich iPhone'ów przed zainstalowaniem aktualizacji.

przez Eryk

Apple udostępni iOS 15 i iPadOS 15 dla wszystkich użytkowników dziś wieczorem. Oznacza to koniec bety, która rozpoczęła się w lecie po WWDC 2021. Nowe funkcje, takie jak funkcja Skupienie czy Live Text powinny być znane większości z Was.

 iOS 15
iOS 15

iOS 15 / iPadOS 15, watchOS 8 i tvOS 15 dziś wieczorem

Aktualizacja do iOS 15 i iPadOS 15 ma zostać udostępniona przez Apple około godziny 19:00 czasu niemieckiego. Początkowo należy spodziewać się długich czasów pobierania, ponieważ serwery Apple muszą poradzić sobie z dużym obciążeniem, gdy wydawane są duże aktualizacje.

Tworzenie kopii zapasowych danych ma sens

Jeśli chcesz uniknąć przykrych niespodzianek, możesz poczekać kilka dni, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych doniesień o problemach z aktualizacją. W każdym razie zaleca się utworzenie aktualnej kopii zapasowej własnego iPhone’a lub iPada za pośrednictwem iCloud lub iTunes na komputerze Mac lub PC. Aktualizacje Apple zazwyczaj nie prowadzą do poważnych przerw w pracy lub utraty danych, ale jak wszyscy wiemy, lepiej być bezpiecznym niż żałować.

watchOS 8 i tvOS 15 również pojawią się dziś wieczorem

Oprócz iOS 15 i iPadOS 15, watchOS 8 zostanie również udostępniony do pobrania dla wszystkich użytkowników zegarka Apple Watch Series 3 lub nowszego.

Użytkownicy będą mogli również pobrać i zainstalować tvOS 15 dla Apple TV od czwartej generacji.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej