Krótko przed premierą iPhone’a 13: Apple Online Store niedostępny

przez Eryk
0 komentarzy

Odliczanie trwa i już tylko kilka godzin dzieli nas od dzisiejszej konferencji Apple September 2021. Od godziny 19:00 producent z Cupertino opowie o iPhonie 13, Apple Watch 7 i nie tylko. W ramach przygotowań, Apple wyłączył swoj sklep Apple Store w sieci. W ten oto sposób przygotuje swój sklep na nowe produkty w najbliższych godzinach.

Apple Online Store niedostępny

Apple Online Store niedostępny

Stało się tradycją, że Apple bierze swój sklep internetowy offline na kilka godzin przed specjalnym wydarzeniem. Dzisiejszy wrześniowy keynote Apple nie jest wyjątkiem. Czy Apple przygotowuje się do nowego sprzętu za kulisami? Tak.

Jeśli próbujesz odwiedzić Apple Online Store właśnie teraz, będziesz musiał poczekać kilka godzin. Obecnie sklep internetowy Apple jest niedostępny.

Apple tego wieczoru skupi się przede wszystkim na iPhone 13, iPhone 13 Pro, Apple Watch 7 oraz słuchawkach AirPods 3. Możliwe są również inne innowacje. Keynote rozpocznie się o godzinie 19:00. Zazwyczaj Apple przywraca swój sklep do sieci kilka minut po premierze. Następnie, najpóźniej, otrzymujemy odpowiedź, jakie innowacje zostały dodane. Jak tylko sklep będzie ponownie dostępny, oczywiście damy Wam znać.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.