Kto kupiłby iPhone 13 Pro z 1 TB? Nowe modele rzekomo z rozszerzeniem pamięci masowej

Apple iPhone 13 Pro i większy iPhone 13 Pro Max mają być po raz pierwszy dostępne z maksymalnie jednym TB pamięci masowej. W tym samym czasie, pamięć masowa iPhone 13 i mniejszy modelu mini może być większe. Jak dużo pamięci potrzebujesz?

przez Eryk

Na dzień przed wydarzeniem, na którym oczekuje się, że iPhone 13 zostanie zaprezentowany we wszystkich swoich kolorach i formach, najnowsze prognozy dotyczące oczekiwanych funkcji piętrzą się: w tym kontekście po raz kolejny wypowiada się Ming-Chi Kuo, który często ma rację ze swoimi ocenami.

iPhone 13 Pro z 1 TB

iPhone 13 Pro z 1 TB

Znany analityk podkreśla przypuszczenie, że Apple po raz pierwszy wyda iPhone’a 13 Pro z jednym TB pamięci masowej. Model ten, a także duży iPhone 13 Pro Max, byłyby pierwszymi iPhone’ami w historii, które trafiłyby do sprzedaży z taką wielkością pamięci masowej. W ostatnich miesiącach pojawiły się sprzeczne oceny analityków dotyczące tej ewentualnej zmiany.

iPhone 13 / iPhone 13 Mini ma również otrzymać więcej pamięci

Coś ma się też dziać z iPhone’em 13 / iPhone’em 13 Mini, pisze Ming-Chi Kuo w swojej notatce na ten temat. Zgodnie z tym, wersja 64 GB zostanie porzucona, a dostępne będą modele z 128 GB, 256 GB i po raz pierwszy 512 GB.

Oznacza to, że wszystkie modele będą miały więcej pamięci, a 64 GB, które jest już w niedoborze, wreszcie nie będzie już ograniczać klientów.

Apple niedawno musiał nieznacznie spowolnić produkcję obecnej serii iPhone 12, według analityka. Mimo to, spodziewa się tylko niewielkiego wpływu na dostępność iPhone’a 13.
Kto z Was chciałby kupić iPhone’a 13 Pro / Pro Max z jednym TB pamięci masowej?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej