Kuo: 2022 11-calowy iPad Pro będzie wyposażony w wyświetlacz Mini-LED

przez Eryk
0 komentarzy

Nie tylko wyświetlacz mini-LED jest limitowany do high-endowego 12,9-calowego iPada Pro, ale Apple planuje udostępnić nową technologię wyświetlania również na mniejszym 11-calowym iPadzie Pro w przyszłym roku, jak twierdzi analityk Apple, Ming-Chi Kuo.

iPad Pro

11-calowy iPad Pro będzie wyposażony w wyświetlacz Mini-LED

W nocie inwestorskiej uzyskanej dzisiaj przez MacRumors, Kuo powiedział, że wraz z nowym MacBookiem Air wyposażonym w wyświetlacz mini-LED w przyszłym roku, Apple planuje również wprowadzić technologię wyświetlania zarówno do 11-calowego i 12,9-calowego iPada Pro. Apple po raz pierwszy zadebiutował wyświetlacz mini-LED w kwietniu tego roku w high-endowym 12,9-calowym iPadzie Pro, ale zaktualizowany 11-calowy iPad Pro nie otrzymał nowej technologii wyświetlania.

Pomimo zarówno 11-calowy i 12,9-calowy iPad Pro zostały niedawno zaktualizowane, wiemy już pewne informacje na temat tego, co Apple zaplanował na przyszły rok. Bloomberg doniósł, że Apple testuje użycie szklanego tyłu zamiast aluminiowej obudowy dla następnego wydania iPada Pro, co mogłoby umożliwić bezprzewodowe ładowanie iPada. Dodatkowo, Mark Gurman z Bloomberg donosi również, że Apple bada możliwość iPadów z wyświetlaczami większymi niż 12,9 cala, ale tych nie należy się spodziewać w najbliższym czasie.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.