Kuo: AirTags, nowe AirPods i produkt Apple AR zostaną wydane w tym roku

przez Eryk

Jakich produktów Apple możemy się spodziewać w tym roku? Po tym, jak kilka dni temu udostępniliśmy wam pierwszy podgląd produktów Apple w 2021 roku, wypowiedział się znany analityk Ming Chi Kuo.

Kuo nie zawsze trafiał w dziesiątkę w ostatnich latach, ale jego przewidywania regularnie zbliżają się do prawdy. Dostępna jest nowa ocena inwestora sporządzona przez analityka.

AirTags, nowe AirPods i produkt Apple AR zostaną wydane w tym roku

Jeśli wierzyć ocenie, Apple wprowadzi w tym roku tak zwane AirTags. Po południu pokazaliśmy już Ci rzekomy proces parowania smart trackera. Poduszki powietrzne mają pomóc Ci znaleźć zgubione lub skradzione produkty. Inteligentny tracker powinien polegać na technologii ultraszerokopasmowej i Bluetooth.

Prognoza przewiduje również, że Apple w tym roku zapowie produkt AR. Nie wiadomo, czy to zestaw słuchawkowy AR, czy okulary AR. Apple oferuje obecnie różne funkcje AR dla iPhone’a i iPada.

Ponadto Kuo mówi, że Apple wprowadzi nowe AirPods, więcej Apple Silicon Mac i pierwsze urządzenie z mini-wyświetlaczem LED. Mógłby to być 12,9-calowy iPad Pro. Oczywiście w tym roku pojawią się również nowe modele iPhone’a i Apple Watcha, a także jedna czy dwie niespodzianki.

via Macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej