Ładowarka MagSafe Duo do iPhone’a 12 i Apple Watch już w sprzedaży

przez Eryk

apple rozpoczęła dziś sprzedaż ładowarki MagSafe Duo, która została ogłoszona wraz z nowymi modelami iPhone’a 12 w październiku. Wyceniony na 679 złotych, ‌MagSafe‌ Duo oferuje krążek ładujący ‌MagSafe‌ do iPhone 12‌, 12 Pro, 12 Pro Max i 12 mini, wraz z ładowarką Apple Watch.

Ładowarka MagSafe Duo do iPhone’a 12 i Apple Watch

zdjęcie: apple

Chociaż akcesorium zostało ogłoszone w październiku i zostało wymienione jako dostępne wkrótce, nie było jasne, kiedy zostanie wprowadzone na rynek. Zamówienia złożone dzisiaj zostaną dostarczone już w piątek 3 grudnia po wysłaniu i nie są jeszcze dostępne do odbioru w sklepach detalicznych.

Przed zakupem warto zauważyć, że ‌MagSafe‌ Duo nie jest w stanie naładować modelu ‌iPhone 12‌ przy pełnych 15 watów obsługiwanych przez samodzielną ładowarkę ‌MagSafe‌. Zamiast tego jest w stanie ładować z maksymalną mocą 14 W po sparowaniu z odpowiednią ładowarką.

Pomimo wysokiej ceny, „MagSafe” Duo nie jest dostarczany z zasilaczem. Przy użyciu zasilacza USB-C o mocy 20 W firmy Apple może ładować iPhone’a do 11 W, a z zasilaczem USB-C o mocy 27 W lub wyższej, ładuje się z wyżej wymienionym 14 W.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej