Ładowarka MagSafe Duo działa z iPhone 13 Pro, mimo problemów z dopasowaniem

Niektórzy właściciele iPhone'a 13 Pro donoszą, że urządzenie nie leży całkowicie płasko na ładowarce MagSafe Duo, co budzi obawy o ewentualne problemy z kompatybilnością. Szczególnie z etui urządzenie nieco odstaje od ładowarki. Nawet jeśli iPhone 13 Pro nie leży całkowicie płasko na ładowarce, ładuje się normalnie.

przez Eryk

Obecnie jest coraz więcej doniesień w mediach społecznościowych, że właściciele nowego iPhone’a 13 Pro są zaniepokojeni, że ich nowy smartfon nie ładuje się prawidłowo z ładowarką MagSafe Duo firmy Apple. Najwyraźniej moduł aparatu stał się tak duży, że iPhone 13 Pro nie może już leżeć płasko na ładowarce.

Ładowarka MagSafe Duo jest kompatybilna z iPhone 13 Pro (Max)
Ładowarka MagSafe Duo

Ładowarka MagSafe Duo jest kompatybilna z iPhone 13 Pro (Max)

Aby lepiej zilustrować, wideo opublikowane przez MKBHD pokazuje iPhone 13 Pro z etui leżącego nieco podniesione na ładowarce MagSafe Duo ze względu na zauważalne wybrzuszenie aparatu. Mimo wzniesienia iPhone 13 Pro ładuje się normalnie.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej