LG wydaje aktualizację AirPlay 2 i HomeKit dla telewizorów z 2018 roku

przez Eryk

LG wydało aktualizację dla AirPlay 2 i HomeKit, która została obiecana pod koniec roku dla telewizorów z roku 2018. Odpowiednia aktualizacja oprogramowania układowego o numerze wersji 05.30.02 będzie oferowana do instalacji na pierwszych kompatybilnych urządzeniach.

AirPlay 2 i HomeKit dla starszych telewizorów LG

Coraz więcej producentów telewizorów oferuje obsługę AirPlay 2 i HomeKit dla swoich urządzeń. Czasami starsze telewizory są również przystosowane do interfejsów poprzez aktualizacje oprogramowania. Jednak wokół aktualizacji AirPlay 2 i HomeKit dla telewizorów z 2018 roku od LG było mnóstwo zgiełku. Przez krótki czas wyglądało na to, że producent nie będzie już publikował obiecanej aktualizacji.

Po tym, jak obsługa LG odrzuciła obsługę AirPlay 2 i HomeKit dla własnych telewizorów 2018 za pośrednictwem Twittera we wrześniu, kupujący byli bardzo niezadowoleni. Firma szybko wycofała się i oświadczyła, że ​​w tym roku będzie nadal publikować aktualizację.

Firma LG wywiązuje się teraz ze swojej obietnicy i dostarcza co najmniej pierwszym telewizorom z 2018 r. Aktualizację oprogramowania, która zapewnia długo oczekiwaną obsługę AirPlay 2 i HomeKit. Aktualizacja (numer wersji 05.30.02) dostarczana jest na telewizory OLED, Super-UHD i UHD z 2018 roku.

Ponieważ LG nie skomentowało jeszcze wydania, obecnie nie wiadomo, które urządzenia będą najpierw obsługiwane z obsługą AirPlay 2 i HomeKit. Jak potwierdzają niektórzy użytkownicy, nowe oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne na wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Telewizory LG 2019 i 2020 obsługują już AirPlay 2 i HomeKit firmy Apple. Aplikacja Apple TV + jest już dostępna dla telewizorów LG od 2018 do 2020 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej