llustrator na iPadzie

przez Eryk

Po kilku miesiącach testów beta programu Illustrator na iPada, Adobe wypuscilo wersje uzytkowa, ktora zapewnia podstawową funkcjonalność znaną użytkownikom programu Illustrator na tabletach.

Celem Illustrator dla iPada jest bycie intuicyjnym i prostym w użyciu bez poświęcania kluczowych narzędzi programu. Adobe twierdzi, że chociaż interfejs wydaje się prosty po pierwszym uruchomieniu aplikacji, dodatkowe możliwości stają się dostępne podczas pracy. Adobe skupił się na bezproblemowych połączeniach między urządzeniami i współdziałaniu plików, więc pliki utworzone na iPadzie można otwierać na komputerze i odwrotnie.

Rysowanie w programie  jest prostsze niż na komputerze dzięki ołówkowi Apple Pencil, dzięki czemu tworzenie grafiki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Illustrator dla iPada dodaje nowe funkcje, takie jak radial, siatka i powtarzanie lustrzane, zapewniając wyjątkowe wrażenia projektowe tabletu, które ułatwiają tworzenie wzorów, a ponadto wykorzystuje wyjątkowe zalety aparatu iPada.

Adobe planuje jeszcze dodanie dodatkowych funkcji, takich jak efekty, więcej pędzli, opcje przekształcania szkiców w grafikę wektorową i nie tylko.

Adobe Illustrator dla iPada jest bezpłatny dla członków Creative Cloud z aktualnym dostępem do programu Adobe Illustrator na komputery stacjonarne i można go kupić oddzielnie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej