Logic Pro na nowym MacBooku Pro: nadchodzi produkcja dźwięku 3D dla Apple Music i nie tylko

Nowy MacBook Pro 14 i 16 cali oferuje znacznie lepszą wydajność dzięki M1 Pro i M1 Max. Wykorzystuje to nie tylko oprogramowanie Apple do produkcji wideo Final Cut Pro, Logic Pro również korzysta z nowych możliwości nowego MacBooka i dlatego otrzymał aktualizację.

przez Eryk
0 komentarzy

Wczoraj wieczorem Apple zaprezentowało swojego nowego MacBooka Pro. Oprogramowanie do edycji wideo Final Cut Pro natychmiast otrzymał aktualizację, która wykorzystuje nowe cechy M1 Pro, takie jak dodanie możliwości obsługi trybu Cinema Mode, który jest obsługiwany na iPhone 13.

Logic Pro
Logic Pro

Logic Pro na nowym MacBooku Pro

Ale oprócz Final Cut Pro, Logic Pro również został zaktualizowany przez Apple. Również w tym przypadku aktualizacja ma na celu lepsze wykorzystanie możliwości nowego chipu.

W jaki sposób Logic Pro korzysta z M1 Pro?

Apple liftinguje oprogramowanie do produkcji dźwięku Logic Pro najnowszą aktualizacją do wersji 10.7. Aktualizacja ma na celu przede wszystkim usprawnienie tworzenia treści w dźwięku 3D, tak aby można je było publikować w Apple Music. Apple już wcześniej ogłosił odpowiednie aktualizacje. Ponadto dodano nowe, darmowe materiały do produkcji muzyki.

Twórz miksy Dolby Atmos Spatial Audio, korzystaj z tysięcy nowych, wolnych od opłat licencyjnych dźwięków i doświadczaj wydajności stacji roboczej na nowym MacBooku Pro.

Tworzenie dźwięku przestrzennego z Dolby Atmos

 • Przekształć swoją muzykę w miks Spatial Audio i twórz pliki Dolby Atmos kompatybilne z Apple Music.
 • Pracuj z udoskonalonym mikserem, który obsługuje pomiary i panoramowanie dla konfiguracji głośników do 7.1.4
 • Umieszczaj dźwięki we wciągającym polu dźwiękowym za pomocą nowej funkcji 3D Object Panner
 • Wykorzystaj zintegrowaną wtyczkę renderującą Dolby Atmos do wizualizacji obiektów 3D w Twoim miksie i monitoruj je w trybie wielokanałowym dla oddzielnych głośników lub w trybie binauralnym dla słuchawek
 • Uzyskaj dostęp do 13 wtyczek, które zostały rozszerzone o obsługę kanałów 7.1.4, w tym Space Designer, Limiter, Tremolo, Flanger i Phaser

Więcej zawartości

 • 8 pakietów producenckich z wolnymi od tantiem brzmieniami od największych współczesnych twórców hitów, takich jak Boys Noize, Mark Lettieri, Mark Ronson, Oak Felder, Soulection, Take A Daytrip, Tom Misch i TRAKGIRL
 • Sound Packi zawierają slap house; modern ambient; oraz kolekcję zestawów perkusyjnych 808, sampli basowych i pętli
 • Dodaje w sumie 2800 pętli, 50 zestawów i 120 patchy
 • Oryginalny wielościeżkowy projekt przeboju „MONTERO” Lil Nas X zawierający miks Dolby Atmos Spatial Audio

Dodatkowe funkcje

 • Ulepszony nowy design
 • Rozszerzone narzędzia dla Step Sequencer, które umożliwiają nagrywanie kroków na żywo, edycję melodyjnych wzorów perkusyjnych i wiele więcej

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.