Lokalizator AirTag otrzymuje nową wersję najnowszej aktualizacji

Apple rozpoczął dziś wieczorem walcowanie kolejnej aktualizacji dla AirTags. Dokładniej rzecz ujmując, jest to kolejna poprawka do aktualizacji, która była dystrybuowana do posiadaczy AirTags od końca sierpnia. Nawet teraz nie jest jasne, jakiego rodzaju zmiany zostały wprowadzone.

przez Eryk

Apple uruchomił kolejną aktualizację oprogramowania dla AirTags: ta nowa wersja ma wewnętrzny numer kompilacji 1A291e. Jest to druga nowa wersja aktualizacji, która została już rozesłana do posiadaczy AirTag pod koniec ubiegłego miesiąca. W międzyczasie ta aktualizacja otrzymała już nową wersję.

Lokalizator AirTag otrzymuje nową wersję najnowszej aktualizacji
airtags (zdjęcie:apple)

Lokalizator AirTag otrzymuje nową wersję najnowszej aktualizacji

Apple nie dokumentuje charakteru zmian lub innowacji, które są wprowadzane do AirTags wraz z aktualizacją. Należy się spodziewać, że nowa wersja aktualizacji ponownie posłuży do wyeliminowania problemów i wdrożenia usprawnień, które być może będą związane z nowymi środkami lepszej ochrony przed stalkerami.

Lokalizator AirTags same dostarczają sobie nowych aktualizacji

Nie ma wyznaczonego sposobu na ręczne zainicjowanie aktualizacji dla AirTags. Będą one otrzymywać swoje aktualizacje tak długo, jak długo będą w zasięgu sparowanego iPhone’a. Możliwe jest sprawdzenie statusu wersji posiadanych AirTags za pośrednictwem aplikacji Znajdź.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej