Wielu właścicieli M1 Mac zgłasza problemy z łącznością Bluetooth na nowych komputerach, zaczynajac od sporadycznych rozłączeń urządzeń peryferyjnych po całkowicie niedziałające połączenia Bluetooth.

Niektórzy użytkownicy modeli M1 MacBook Air, M1 MacBook Pro 13-calowy i M1 Mac mini różnie widzą problemy zarówno z akcesoriami innych firm, jak myszy Bluetooth, klawiatury i słuchawki, jak również z produktami Apple, takimi jak AirPods, Magic Mouse i Magic Keyboard.

Właściciele M1 zabrali się na fora MacRumors i Reddit, aby omówić usterki, a właściciele Mac mini‌ wydają się być najbardziej dotknięci, a problemy są spotęgowane przez fakt, że wiele osób korzysta z bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych do interakcji z komputerem Mac w celu zwolnienia dostępnych portów .

M1 Mac – problemy z łącznością Bluetooth

Jeden użytkownik zgłosił identyczne problemy po otrzymaniu urządzenia zastępczego od Apple, podczas gdy inny użytkownik był w stanie pomyślnie podłączyć swoje akcesorium Logitech za pomocą dołączonego klucza sprzętowego Unifying Receiver Bluetooth. Jednak nadal nie wiadomo, czy jest to problem z oprogramowaniem, czy coś głębszego.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Zrodlo: macrumors

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj