Mac Studio praktycznie wyprzedane

przez Eryk

Sześć miesięcy po premierze Mac Studio, Apple nadal ma duży problem: ten mały superkomputer jest mało dostępny.

Każdy, kto zamówi teraz Mac Studio z lepszym wyposażeniem, będzie musiał długo czekać. W niektórych przypadkach czas dostawy będzie trwał do końca października 2022 r. Komputery Apple nigdy wcześniej nie miały tak długiego czasu dostawy. Winne mogą być zakłócenia w łańcuchu dostaw Apple.

Mac Studio praktycznie wyprzedane

Mac Studio praktycznie wyprzedane

Model z 20-rdzeniowym procesorem i M1 Ultra trafi teraz do klientów dopiero pod koniec października 2022 roku. Sytuacja wygląda nieco lepiej w przypadku Mac Studio z M1 Max. Ci, którzy zamówią ten komputer w podstawowej konfiguracji, będą go mieli w rękach prawdopodobnie 6 września 2022 r.

Mac Studio jest wyposażony w dwa wentylatory na górze radiatora. W praktyce okaże się, czy komputer jest rzeczywiście tak cichy, jak obiecuje Apple. Każdy inny byłby bardzo zły, zwłaszcza że Mac Studio musi stać na stole – dostarczony kabel do monitora ma tylko jeden metr długości. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest również kabel Thunderbolt 4 o długości 1,8 m, ale kosztuje on dodatkowo 679,00 zł.

Mac Studio jest dostępny w Apple od 11 399 zł. Zawiera M1 Max z 10-rdzeniowym procesorem, 24-rdzeniowym procesorem graficznym i 16-rdzeniowym silnikiem neuronowym, 32 GB RAM i 512 GB SSD. Najtańszy Mac Studio z M1 Ultra jest dostępny od 23 399,00 zł. Najwyższy model Mac Studio kosztuje 47 399,00 zł.

Które Mac Studio byś kupił? Ten z M1 Max czy ten z M1 Ultra? Czy mógłbyś uzasadnić swój wybór?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.