MacBook Air i MacBook Pro M1 mają te same 8-rdzeniowe procesory

Nowo ogłoszone modele MacBook Air i MacBook Pro, są wyposażone w ten sam 8-rdzeniowy układ M1, który oferuje również zintegrowany procesor graficzny, czyli Apple nie oferuje żadnych aktualizacji procesora.

 

Dostępna jest jednak aktualizacja GPU dla MacBook Air. MacBook Air jest dostarczany z chipem M1 z 7-rdzeniowym GPU, podczas gdy MacBook Pro ma ten sam chip M1 z 8-rdzeniowym GPU.

Jeśli wybierzesz model MacBook Air o wartości 1249 USD z dyskiem SSD o pojemności 512 GB, zostanie on zaktualizowany do 8-rdzeniowego procesora zamiast domyślnego 7-rdzeniowego procesora, ale nie ma niestandardowej opcji konfiguracji, aby wybrać model niższego poziomu z ulepszonym 8-rdzeniowym procesorem GPU.

Zarówno MacBook Air, jak i MacBook Pro można dostosować, dodając więcej pamięci RAM i więcej miejsca na dane. Mac mini ma również ten sam chip M1 z 8-rdzeniowym procesorem graficznym, co MacBook Pro, ale nie ma dostępnej opcji aktualizacji GPU / CPU. Nowe modele są dostępne już dziś i zaczną się pojawiać w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *