MacBook Air M2 prawie wyprzedany?

przez Eryk

Osoby, które chcą kupić MacBooka Air M2 powinny się pospieszyć. Krótko po uruchomieniu sprzedaży w piątek, terminy dostaw przesunely sie już na sierpień.

MacBook Air M2 prawie wyprzedany?

MacBook Air M2 prawie wyprzedany?

Apple dopiero w piątek uruchomiło opcję zamawiania MacBook Air M2, ale osoby, które zamówią teraz, otrzymają swoje urządzenie najwcześniej w połowie sierpnia 2022 roku. Oczywiście w tej chwili nie jest to aż tak duży problem, ale w przypadku innych urządzeń klienci mogą czekać na dostawę o kilka tygodni dłużej.

Według raportu 9to5Mac, MacBook Air M2 Midnight z 16 GB RAM i 1 TB pamięci masowej SSD wydaje się być najpopularniejszą opcją w USA, ponieważ czas dostawy jest tu najdłuższy. W Niemczech urządzenia w kolorze niebieskim są również mniej dostępne, natomiast pozostałe kolory będą dostępne do końca tygodnia. Nieco trudniejsza sytuacja jest w przypadku srebrnego MacBooka Air z chipem M2 – tutaj czas dostawy przesunął się już na początek sierpnia.

MacBook Air 2022: oto najważniejsze informacje

W porównaniu z 13-calowym MacBookiem Pro z układem M2, który można zamawiać już od jakiegoś czasu, Apple przeprojektowało także obudowę MacBooka Air, dzięki czemu wygląda on jak mniejsza edycja 14-calowego MacBooka Pro. Zaokrąglone kształty, wyświetlacz wypełniający niemal całą klapę i wycięcie to elementy definiujące styl. Apple wbudował także port MagSafe 3 dla zasilania i wbudował kamerę 1080P, tak jak w MacBooku Pro. Zapewnia to znacznie lepszą jakość niż poprzednie modele 720p.

Głównym elementem technicznym jest nowy układ M2, który podobno ma oferować wzrost wydajności o około 20 procent w stosunku do poprzednika. Ponadto w MacBooku Air możliwe jest zastosowanie większej ilości pamięci RAM, dzięki czemu topowe modele wyposażone są w 24 GB, a nie jak dotychczas w 16 GB. Z pamięci RAM korzystają również procesory graficzne.

Jeśli Air z układem M2 jest dla Was za drogi – MacBook Air z układem M1 jest nadal dostępny i o około 1200 zł tańszy.

Jesteś zainteresowany MacBook Air M2 czy wolisz innego Maca? Czy mógłbyś podać powody swojej decyzji? W takim razie nie krępuj się napisać go w sekcji komentarzy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej