MacBook Air M2 w teście: co mówi międzynarodowa prasa o nowym Macu

przez Eryk

15 lipca odbędzie się premiera całkowicie przeprojektowanego MacBooka Air z układem M2. Czy opłaca się go kupić? Na to pytanie mogą odpowiedzieć Ci międzynarodowe testy.

MacBook Air M2

MacBook Air M2 w teście

Już jutro pierwsi klienci będą mogli zasiąść przy nowym MacBooku Air z nowym designem i mocniejszym układem M2. Pod warunkiem, że złożyli zamówienie w odpowiednim czasie i udało im się zdobyć upragniony kolor. A może jesteś jednym z tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zdecydować, czy nisko wyceniony poprzednik z układem M1 da radę?

Co powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie

W zasadzie budżet ogranicza każdy zakup i tak samo jest w przypadku MacBooka Air z układem M2. O ile absolutnie podstawowy model zaczyna się od 6999 zł, to model z najwyższej półki może spokojnie kosztować nawet 14 799,00 zł.

W zależności od wariantu może zabraknąć rdzeni graficznych lub być wyposażonym w inna ładowarkę, ale te można zamówić ponownie za dodatkową opłatą. Opcjonalnie dostępna jest również niedawno wydana 35W Dual USB-C ładowarka.

W nowej generacji wybór kolorów jest nieco większy. Zawsze jednak należy mieć na uwadze, że to, co przed chwilą świetnie wyglądało na zdjęciu prasowym Apple, może wyglądać zupełnie nie na miejscu we własnych czterech ścianach. W końcu Apple oferuje dwa nowe kolory: Polaris i Midnight.

Opłaca sie nowy Macbook Air M2 ?

Ten ostatni można określić jako ciemniejszą i matową wersję space grey. Aby być po bezpiecznej stronie, można oczywiście wybrać również srebro, ale to byłoby nudne – zwłaszcza przy ulepszonym wyborze.

Czy jednak nowy MacBook Air z układem M2 jest tego wart, czy wystarczy poprzedni model z układem M1 za 1200 zł mniej?

Co myślisz o nowym Macbooku Air M2 ? Podziel sie swoja opinia w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej