MacBook Air z MagSafe – Apple pracuje nad cieńszym MacBookiem

przez Eryk
0 komentarzy

MacBook Air z MagSafe ? Krótko przed weekendem mamy dla Was jeszcze kilka ciekawych aspektów MacBooka Air. Mówi się, że Apple pracuje nad „high-endową” wersją MacBooka Air o cieńszej i lżejszej konstrukcji. Częścią tego urządzenia powinno być również połączenie MagSafe.

Bloomberg słyszał, że inżynierowie pracują nad nowym „high-endowym” MacBookiem Air, opartym na cieńszej i lżejszej konstrukcji.

MacBook Air z MagSafe

Urządzenie będzie wyposażone w technologię ładowania Apple MagSafe i wersję zastrzeżonych procesorów Mac nowej generacji firmy. Apple mówił o zmniejszeniu laptopa poprzez zmniejszenie ramki wokół ekranu, która nadal będzie miała 13 cali. Obecny model waży 1,29 kg i mierzy 1,61 cm w najgrubszym miejscu.

Firma rozważała zbudowanie większej wersji MacBooka Air z 15-calowym ekranem. Obecnie jednak plany dotyczące następnej generacji MacBooków Air wydają się nie mieć miejsca. Rzeczniczka Apple odmówiła komentarza.

Opisywany tutaj 13-calowy MacBook Air ma mieć 4 porty USB dla urządzeń zewnętrznych i może pojawić się na rynku pod koniec roku.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej