MacBook Pro 2021: 16 GB RAM i 512 GB SSD w standardzie, przednia kamera 1080p i nowy port ładowania

Nowy MacBook Pro 2021 ma być wyposażony w kamerę 1080P. Z tym, Apple będzie chociaż zrobi mały krok w kierunku współczesnych kamer, co byłoby przynajmniej mile widziane rozwoju w czasach wideokonferencji. Do tego w standardzie ma być oferowany rozsądny poziom pamięci RAM i SSD.

przez Eryk

Apple wyposaży swoje nowe modele MacBook Pro kamerami 1080P. Ostatnio Apple wyposażyło 24-calowego iMaca z układem M1 w kamerę 1080P, która daje zadowalające rezultaty. Kamery internetowe tradycyjnie nie są domeną MacBooków, a to było i nadal jest zastanawiające, dlaczego Apple wciąż daje iPadom coraz lepsze kamery, podczas gdy MacBooki są wyposażone w prehistoryczne obiektywy.

MacBook Pro 2021: 16 GB RAM i 512 GB SSD w standardzie, przednia kamera 1080p i nowy port ładowania

MacBook Pro 2021: 16 GB RAM i 512 GB SSD w standardzie, przednia kamera 1080p i nowy port ładowania

Choć Apple nie potwierdziło ani jedną sylabą, że producent opowie o nowych Macach w najbliższy poniedziałek, to jednak mocno zakładamy, że specjalne wydarzenie będzie się kręcić przede wszystkim wokół rodziny Mac.

Leaker Dylandkt mówi o tym, że 14- i 16-calowy standardowy model będzie wyposażony w 16 GB RAM i 512 GB SSD. Jest to zgodne z wyposażeniem obecnych 13- i 16-calowych modeli high-end.

W przedniej kamerze ma być zastosowana kamera 1080p. Układ M1X ma być identyczny w modelach 14- i 16-calowych. Zakładamy jednak, że będą różnice w rdzeniach graficznych.

Ponadto, dyskutowany jest nowy port ładowania. Nie byłoby to zaskoczeniem. W ostatnich miesiącach wielokrotnie mówiło się o złączu MagSafe. Jak Apple wdroży całą sprawę pozostaje ekscytujące.


Jak wspomniano na początku, analityk Ross Young zasugerował że Apple będzie bazował na 120Hz wyświetlaczu dla nadchodzącego MacBooka Pro. Dylandkt donosi, że taka częstotliwość odświeżania była testowana na prototypie na początku tego roku. Nie wiadomo, czy ta innowacja znajdzie się w produkcie końcowym. Mówi jednak, że nowe modele będą miały złącze HDMI i czytnik kart SD.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej