MacBook Pro 2021: produkcja Mini LED umożliwia dostawy od października

W MacBooku Pro 2021 prawdopodobnie po raz pierwszy pojawią się wyświetlacze mini-LED. Nowe oceny z azjatyckiego łańcucha dostaw wskazują, że produkcja tych paneli przebiega zgodnie z harmonogramem - prawdopodobnie zgodnie z poprawionym harmonogramem. Mimo to, dostawa przed październikiem jest mało prawdopodobna.

przez Eryk
0 komentarzy

Teraz przynajmniej znana jest pierwsza data: W przyszły wtorek odbędzie się wrześniowy keynote, na którym zostanie zaprezentowany iPhone 13, a być może także nowy Apple Watch. Prawdopodobnie na próżno będziemy czekać na nowe MacBooki Pro: kilka dni temu Mark Gurman z Bloomberga wskazał, że może minąć trochę czasu, zanim nowe modele zostaną dostarczone.

MacBook Pro 2021: produkcja Mini LED umożliwia dostawy od października
Photo by veeterzy on Pexels.com

Teraz pojawił się nowy wgląd w azjatycki łańcuch dostaw: według niego produkcja nowych modeli MacBooków Pro przebiega zgodnie z harmonogramem. Jak tajwański magazyn handlowy Digitimes niedawno poinformował, wygląda na to, że łańcuch dostaw Apple będzie w stanie zapewnić dostawę nowych produktów w połowie października / listopada.

MacBook Pro 2021: spodziewane są dwa nowe modele MacBooka Pro

Producenci General Interface Solution, Epistar i Lextar Electronics obecnie zwiększają produkcję, a wszystkie trzy firmy mogą spodziewać się znacznego wzrostu sprzedaży, ponieważ oczekuje się, że popyt na diody mini-LED znacznie wzrośnie w przyszłości. Apple podobno planuje dostarczyć około czterech milionów sztuk nowych modeli do końca roku.
Spodziewany jest nowy 14-calowy MacBook Pro oraz zmodernizowany wariant 16-calowy – oba będą prawdopodobnie napędzane nowym procesorem M1X i będą charakteryzować się nowym wyglądem. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznie się dostawa.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej