MacBook Pro: Intel pokazuje dokładnie, czego oczekujemy od następnej generacji

przez Eryk
0 komentarzy

MacBook Pro następnej generacji

Intel staje się dość agresywny w swoich ostatnich kampaniach przeciwko Macom M1, ponieważ Apple zastępuje procesory Intela w linii Mac własnymi układami Apple Silicon. Jednakże, próbując wykpić Apple, Intel pokazał dokładnie to, czego oczekujemy od następnej generacji MacBooka Pro: wyświetlacz edge-to-edge.

macbook pro intel

W nowych reklamach Intela występuje Justin Long, aktor, który wystąpił jako facet Mac w reklamach Apple „Get a Mac”. W serii filmów wideo Intel próbuje argumentować, że komputery PC z procesorem Intel mają wiele zalet w porównaniu z Macami M1, których nie można podłączyć do wielu zewnętrznych monitorów lub w których brakuje kilku popularnych gier.

Jednak Intel mógł jeszcze bardziej zwiększyć szum wokół MacBooków nowej generacji. Jak zauważył YouTuber Rene Ritchie, reklamy udostępnione przez Intela pokazują laptopa, który nie wygląda dokładnie tak, jak obecnie dostępny M1 MacBook Pro. Zamiast dużych ramek, MacBook pokazany w reklamie ma ekran prawie bez obramowania.

Bądźmy szczerzy, to jest dokładnie taki MacBook Pro, o jakim marzyliśmy przez cały ten czas. Ale nie, Intel nie przypadkowo wyciekły nowe MacBooki Apple’a. The Verge mówi, że faktycznie użyła M1 Macs do nagrywania reklam, ale maszyny zostały zmodyfikowane w procesie postprodukcji z jakiegoś nieznanego powodu.

Można nawet sprawdzić porównanie między prawdziwym M1 MacBook Pro i Intel wersji reklamowej poniżej:

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.