MacBook Pro M1X będzie dostępny w ciągu najbliższych kilku tygodni

przez Eryk

Zaproszenia na jutrzejsze keynote Apple zostały już dawno rozesłane. Ogólnie oczekuje się, że Apple ogłosi jutro nowego iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro, Apple Watch 7 i AirPods 3. Nie należy mieć nadziei na nowe komputery Mac. Nie powinno jednak upłynąć zbyt wiele czasu, zanim pojawią się także nowości z rodziny Mac. Nowy MacBook Pro M1X ma się pojawić w najbliższych tygodniach.

MacBook Pro M1X

MacBook Pro M1X będzie dostępny w ciągu najbliższych kilku tygodni

Choć jutro wszystko będzie kręcić się wokół iPhone’a 13 i spółki, to prace nad kolejnym keynote Apple trwają w tle już od dłuższego czasu. Już miesiąc później Apple może zaprosić Cię na kolejne specjalne wydarzenie i porozmawiać o nowych Macach i iPadach. Wtedy też mogliby zaprezentować nowe 14- i 16-calowe MacBooki Pro z układem M1X.

W najnowszym wydaniu swojego newslettera Power On, Mark Gurman opowiada nie tylko o Apple Watch 7 i iPhone 13, ale także o nowym MacBooku Pro M1X. Apple Insider raportuje, że nowe MacBooki Pro 2021 po pewnych opóźnieniach będą dostępne w najbliższych tygodniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej