MacBook Pro: zasilacz 140 W i kabel MagSafe 3 do nabycia osobno

przez Eryk

Nowy MacBook Pro 2021 jest już dostępny i można go zamówić w Apple Online Store. Oficjalny start sprzedaży to 26 października 2021 r. Ostateczna wersja macOS Monterey zostanie wydana dzień wcześniej.

MacBook Pro: zasilacz 140 W i kabel MagSafe 3 do nabycia osobno

MagSafe 3 przywraca złącze MagSafe do MacBooka Pro. MagSafe 3 ma unowocześnioną konstrukcję, może dostarczać do systemu więcej energii niż kiedykolwiek wcześniej i sprawia, że podłączanie kabla do ładowania jest szybkie i łatwe, a MacBook Pro jest chroniony. Ponadto, po raz pierwszy w komputerach Mac dostępna jest funkcja szybkiego ładowania, która umożliwia naładowanie systemu nawet o 50 procent w ciągu zaledwie 30 minut.

Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m)
Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m)(zdjęcie: apple)

Przewód z USB-C na MagSafe 3

Pasujący kabel USB-C do MagSafe 3 (2 m) jest dołączony do modeli 14- i 16-calowych. Potrzebujesz jeszcze jednego kabla? Nie ma problemu, Apple oferuje to również oddzielnie za 249,00 zł za pośrednictwem Apple Online Store.

Apple dołącza także nową ładowarkę USB-C o mocy 140 W do 16-calowych modeli MacBooków Pro. Można go również kupić oddzielnie od teraz w cenie 499,00 zł za pośrednictwem Apple Online Store.

Zasilacz USB-C o mocy 140 W
Zasilacz USB-C o mocy 140 W (zdjęcie: apple)

Zasilacz USB-C o mocy 140 W

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej