macOS 11.3 pierwsza publiczna wersja beta systemu z obsługą HomePod stereo

przez Eryk

Dwa dni po tym, jak Apple udostępnił deweloperom pierwszą wersję beta systemu macOS Big Sur 11.3, nadeszła publiczna wersja beta. macOS 11.3 zawiera szereg nowych zmian, w tym sortowanie w aplikacji Przypomnienia, nowe dostosowania Safari, takie jak rozszerzone rozszerzenia, obsługa HomePod Stereo jako domyślnego wyjścia i nie tylko.

macos

macOS 11.3 pierwsza publiczna wersja beta

macOS 11.2 przyniósł kilka znaczących ulepszeń do Bluetooth i nie tylko, które pojawiły się publicznie na początku tygodnia. Teraz publiczni beta testerzy mogą zacząć od pierwszej wersji beta systemu macOS 11.3.

Możesz sprawdzić Preferencje systemowe> Aktualizacja oprogramowania, aby sprawdzić, czy jest do pobrania na Twoim Macu. Możesz też pobrać ją ręcznie z publicznej witryny beta Apple tutaj.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej