macOS 11.3 pierwsza publiczna wersja beta systemu z obsługą HomePod stereo

przez Eryk
0 komentarzy

Dwa dni po tym, jak Apple udostępnił deweloperom pierwszą wersję beta systemu macOS Big Sur 11.3, nadeszła publiczna wersja beta. macOS 11.3 zawiera szereg nowych zmian, w tym sortowanie w aplikacji Przypomnienia, nowe dostosowania Safari, takie jak rozszerzone rozszerzenia, obsługa HomePod Stereo jako domyślnego wyjścia i nie tylko.

macOS 11.3 pierwsza publiczna wersja beta

macOS 11.2 przyniósł kilka znaczących ulepszeń do Bluetooth i nie tylko, które pojawiły się publicznie na początku tygodnia. Teraz publiczni beta testerzy mogą zacząć od pierwszej wersji beta systemu macOS 11.3.

Możesz sprawdzić Preferencje systemowe> Aktualizacja oprogramowania, aby sprawdzić, czy jest do pobrania na Twoim Macu. Możesz też pobrać ją ręcznie z publicznej witryny beta Apple tutaj.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej