macOS 12.3 Beta 5 dla deweloperów jest już dostępny

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem macOS Monterey 12.3 Beta 5 do pobrania dla zarejestrowanych deweloperów. Jest ona dystrybuowana tydzień po ostatniej becie, wersja finalna spodziewana jest w połowie marca. Największą nowością nadchodzącej aktualizacji jest Uniwersalne Sterowanie na Macu.

macOS 12.3
Photo by Format on Pexels.com

macOS 12.3 Beta 5 dla deweloperów

Aby rozpocząć instalację, aktualizację można zainicjować jak zwykle w ustawieniach systemowych w obszarze Aktualizacja oprogramowania. Nie zaleca się stosowania na urządzeniu używanym produktywnie.

Największą nowością macOS Monterey 12.3 jest prawdopodobnie wprowadzenie uniwersalnego sterowania na Macu, które jest również wspierane na iPadzie. Ponadto, aktualizacja przynosi szereg poprawek błędów oraz ulepszeń wydajności i bezpieczeństwa. Ostateczna aktualizacja macOS Monterey 12.3 może zostać udostępniona wszystkim użytkownikom już za dwa tygodnie.

Nie wiadomo, czy beta 5 z tego wieczoru również przyniesie nowości lub zmiany.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej