macOS 12.3 Beta: OneDrive i Dropbox nie działają tak jak kiedyś

przez Eryk

Apple udostępniło też nową wersję beta macOS 12.3 dla użytkowników komputerów Mac. Dzięki temu obiecana funkcja Universal Control jest wreszcie dostępna dla użytkowników końcowych. Ale uważaj, zanim dokonasz aktualizacji. Już wcześniej informowaliśmy Was, że Dropbox nie będzie działał poprawnie z 12.3 i pojawiła się już na ten temat strona wsparcia. Potwierdzają to informacje o wydaniu macOS 12.3.

macOS 12.3 Beta

macOS 12.3 Beta: OneDrive i Dropbox nadal z problemami

Wraz z nową wersją rozszerzenie kernela, które jest używane przez Dropbox i OneDrive do pobierania plików online na żądanie, zostanie odłożone na półkę. OneDrive przygotował już wersję beta z nową implementacją, Dropbox jeszcze nie. Dlatego uważaj, zanim dokonasz aktualizacji.

Beta przynosi także nieco więcej kontroli nad aktualizacjami firmware’u AirPods. Do tej pory użytkownicy nie byli w stanie sprawdzić, czy nowe aktualizacje są dostępne, ani tym bardziej wywołać ich ręcznie. Analiza bety przeprowadzona przez 9to5mac ujawniła strukturę, która pozwala AirPods ze starym firmware’em powiadamiać użytkowników o aktualizacjach. Aktualizacja pozostaje jednak automatyczna.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.