macOS 12.5: Beta 4 jest dostępna

przez Eryk

Nieco nietypowo, w piątek wieczorem, tuż przed weekendem Apple udostępniło nową wersję beta. Ściśle rzecz biorąc, programiści z Cupertino udostępnili właśnie do pobrania wersję beta 4 systemu macOS 12.5. Nadal brakuje odpowiedników systemów iOS 15.6, iPadOS 15.6, watchOS 8.7 i tvOS 15.6.

macOS 12.5

Apple udostępnia wersję beta 4 systemu macOS 12.5

Kilka chwil temu, Apple udostępniło do pobrania czwartą betę systemu macOS 12.5. Zarejestrowani programiści mogą ją pobrać i zainstalować za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania zintegrowanej z systemem macOS. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego profilu beta.

Apple nie opisuje szczegółowo, jakie ulepszenia wprowadzono w wersji beta 4. Fakt, że Apple udostępniło dopiero wersję beta 4 systemu macOS 12.5, a jednocześnie dziś odbyła się premiera nowego 13-calowego MacBooka Pro z układem M2, sugeruje, że Apple wprowadziło optymalizacje dla nowego komputera Mac. Jeżeli rzeczywiście tak się stało, możemy sobie wyobrazić, że ostateczna wersja zostanie wydana mniej więcej wkrótce.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej