MacOS 12.5 Release Candidate 2

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępnił do pobrania drugiego release candidate systemu macOS 12.5 dla zarejestrowanych deweloperów i uczestników Apple Beta Programme. Dzięki temu faza testów przechodzi w kolejną rundę i jesteśmy coraz bliżej ostatecznej wersji.

MacOS 12.5

MacOS 12.5 Release Candidate 2

Po tym, jak w zeszłym tygodniu Apple opublikowało Release Candidate dla macOS 12.5, drugi wersja RC jest już dostępna do pobrania. Najwyraźniej Apple znalazło kolejny błąd, który twórcy chcieli naprawić przed finalną wersją. Podczas gdy dzisiejszy Release Candidate 2 nosi build 21G72, zeszłotygodniowy Release Candidate był dostępny jako build 21G69.

Ze względu na niewielki skok wersji zakładamy, że Apple naprawiło drobne błędy i zoptymalizowało wydajność systemu. Zasadniczo macOS 12.5 ma być stosunkowo niewielką aktualizacją. Nie należy oczekiwać nowych funkcji.

Apple już pod koniec zeszłego tygodnia opublikowało Release Candidate 2 dla iOS 15.6 i iPadOS 15.6. RC 2 dla watchOS 8.7 i tvOS 15.6 nie są obecnie dostępne.

Choć Apple dopiero dziś udostępniło RC 2 systemu macOS 12.5, to zakładamy, że finalna wersja iOS 15.6, iPadOS 15.6, macOS 12.5, tvOS 15.6 i watchOS 8.7 zostanie udostępniona jutro (najpóźniej pojutrze). W tym samym czasie Apple pracuje nad dużymi aktualizacjami dla iPhone’a, iPada, Maca i innych urządzeń w postaci iOS 16, macOS 13 i tym podobnych.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej