macOS Big Sur 11.0.1 RC 2 przed oficjalną premierą

przez Eryk

Firma Apple właśnie udostępniła programistom drugą wersję systemu macOS Big Sur 11.0.1 po dzisiejszym konferencji. Oficjalne wydanie systemu macOS Big Sur to 12 listopada.

macOS Big Sur oferuje przeprojektowany interfejs użytkownika na komputer Mac, a także nową aplikację Wiadomości z efektami ekranowymi, Centrum sterowania, nowymi widżetami i nie tylko.

Programiści mogą zaktualizować system do macOS Big Sur 11.0.1 RC 2, przechodząc do aplikacji Preferencje systemowe, a następnie szukając opcji Aktualizacja oprogramowania. Jeśli nie od razu zobaczysz, że macOS Big Sur 11.0.1 RC 2 jest dostępny do pobrania, sprawdzaj dalej, ponieważ aktualizacja jest nadal wdrażana i może minąć kilka minut, zanim trafi na Twoje urządzenie.

Jeśli zauważysz dziś jakieś zmiany w macOS Big Sur 11.0.1 RC 2 lub innych nowych wersjach beta od Apple, daj nam znać w komentarzach.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej