macOS Big Sur 11.2.1 oficjalnie dostępny

przez Eryk
0 komentarzy

macOS Big Sur 11.2.1. udostępniony do pobrania. Jak już sugeruje numer wersji X.X.1, na pokładzie nie ma nowych funkcji. Apple rozwiązuje problem tylko ze starszymi MacBookami Pro.

Apple wypuszcza macOS 11.2.1

Kilka chwil temu Apple udostępniło do pobrania ostateczną wersję systemu macOS 11.2.1. Aktualizacja skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy starszego MacBooka Pro (2016 i 2017). W informacjach o wydaniu jest napisane:

Uaktualnienie macOS Big Sur 11.2.1 rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać ładowanie baterii niektórych modeli MacBooka Pro z 2016 i 2017 roku.

Aktualizację można zainstalować w zwykły sposób, wybierając Ustawienia systemowe -> Aktualizacja oprogramowania. W naszym przypadku aktualizacja miała rozmiar 2,43 GB.

Na początku ubiegłego tygodnia Apple udostępnił do pobrania system macOS 11.2, a także zajął się poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności. Na przykład naprawiony zostal problem polegający na tym, że wyświetlacze zewnętrzne mogły wyświetlać czarny ekran po podłączeniu do komputera Mac mini (M1, 2020) za pośrednictwem konwertera HDMI na DVI.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej