macOS Big Sur 11.3 oficjalnie dostępny

przez Eryk
0 komentarzy

Po trzymiesięcznej becie, Apple udostępniło publicznie macOS 11.3. Nowe oprogramowanie przynosi wiele nowych funkcji dla aplikacji Przypomnienia, Apple Music, wsparcie HomePod, kompatybilność z najnowszymi kontrolerami gier i wiele więcej.

macOS 11.3 oficjalnie dostępny

macOS 11.3 jest oficjalnie dostępny dla wszystkich użytkowników i powinien pojawić się w Preferencjach systemowych > Aktualizacja oprogramowania wkrótce, jeśli jeszcze nie jest.

macOS Big Sur 11.3 zawiera nowe opcje sortowania w Przypomnieniach, możliwość ustawienia wyjścia audio na Stereo HomePods jako domyślne oraz wsparcie dla najnowszych kontrolerów Xbox/PlayStation.

Jest też nowa funkcja gwarancji w sekcji About This Mac, nowa funkcja Autoplay w Apple Music, która wcześniej zadebiutowała w iOS 14, oraz kilka poprawek w menu Touch Alternatives.

Podczas gdy 11.3 został oficjalnie wyposzczony, Apple już rozpoczął betę dla macOS 11.4. Pierwsza wersja zawiera rozszerzone wsparcie dla GPU.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej