macOS Big Sur 11.3, siódma beta systemu

przez Eryk

Dostępny jest do pobrania system macOS Big Sur 11.3 Beta 7. Po tym, jak Apple wydał wczoraj wieczorem wersję beta 7 na iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 i tvOS 14.5, dziś wieczorem pojawila się nowa wersja beta dla komputerów Mac.

Apple wypuszcza wersję beta 7 dla systemu macOS Big Sur 11.3

Nie tylko iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 i tvOS 14.5 są w końcowej fazie rozwoju, wydanie macOS Big Sur 11.3 nie powinno trwać długo. Apple właśnie wypuściło Bete 7 i jest o krok bliżej do ostatecznej wersji.

MacOS 11.3 to zdecydowanie duża aktualizacja. Jest więcej opcji dostosowywania w Safari, aplikacje na iPhone’a i iPada są jeszcze lepsze na komputerach Mac z M1, są nowe funkcje dla aplikacji Przypomnienia i Apple Music, użytkownicy mogą grać w swoje ulubione gry za pomocą najnowszego bezprzewodowego kontrolera Xbox Series X lub Sony Kontroler bezprzewodowy DualSens i macOS Big Sur 11.3 oferują również pełną obsługę par stereo HomePod.

Ponadto macOS Big Sur 11.3 WebM Video oferuje obsługę przeglądarki Safari, autoodtwarzanie w aplikacji muzycznej, nową kartę pomocy w menu „Informacje o tym Macu”, zoptymalizowane ładowanie wpisów kalendarza oraz jedną lub drugą nową funkcję. Nie wiadomo jeszcze, czy Beta 3 będzie oferować dalsze innowacje. Jeśli nastąpi znacząca poprawa, poinformujemy o tym.

Oczekujemy ostatecznego wydania w kwietniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej