macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac

przez Eryk

macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac

macOS Big Sur 11.3 Beta 5 wydano wczoraj wieczorem i okazuje się, że w kodzie programu znajdują się wskazówki dotyczące dwóch wcześniej niewydanych komputerów iMac. To powinno być wskazówką, że Apple ogłosi i uruchomi nowe komputery iMac z Apple Silicon w najbliższych tygodniach.

macOS Big Sur 11.3: Wskazówki dotyczące dwóch nowych komputerów iMac

Nowe komputery iMac

Po tygodniach plotek na temat nowych komputerów iMac, pojawiły się realne wskazówki, że zostaną one zaprezentowane, wcześniej czy później. Po tym, jak beta 5 dla iOS 14.5 zawierała wskazówki dotyczące iPada Pro 2021, wskazówki dotyczące nowego sprzętu Apple pojawiają się również w becie 5 dla macOS Big Sur 11.4.

W kodzie programu najnowszej bety, serwis 9to5Mac wyśledził odniesienia do nowych komputerów iMac. Są one określane jako iMac21,1 oraz iMac21,2. Tygodnie temu Bloomberg poinformował, że nowe iMaki z Apple Silcon zostały nazwane kodowo J456 i J457. Identyfikatory w kodzie systemu macOS Big Sur 11.3 Beta 5 również zawierają te same nazwy kodowe. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to następca 21,5-calowego iMaca i/lub 27-calowego iMaca.

Niedawno iMac z Apple Silcon pojawił się w raporcie o awarii Xcode. Apple całkowicie zaprzestał produkcji iMac Pro w zeszłym tygodniu i usunął go z własnej strony internetowej. Dodatkowo Apple całkowicie zaprzestało sprzedaży 21,5 iMaca z opcją 512GB i 1TB.

Nowy iMac ma być wyposażony w Apple Silcon, nowy wyświetlacz Apple Pro Display w stylu XDR i inne ulepszenia. Mówi się, że urządzenie będzie dostępne w pięciu kolorach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej