macOS Big Sur oficjalnie dostępny

przez Eryk
0 komentarzy

Po prawie pięciu miesiącach testów beta macOS 11 Big Sur jest teraz dostępny dla wszystkich. Big Sur to ogromna aktualizacja dla komputerów Mac, oferująca przeprojektowany interfejs, obsługę widżetów, nowe Centrum sterowania i wiele więcej. Oto niektóre z najlepszych nowych funkcji w systemie macOS Big Sur.

Firma Apple opublikowała również komunikat prasowy szczegółowo opisujący nowe funkcje systemu macOS Big Sur.

Jak zainstalować system macOS Big Sur
macOS 11 Big Sur jest dostępny jako bezpłatna aktualizacja dla użytkowników komputerów Mac. Proces pobierania i instalacji może zająć trochę czasu, więc upewnij się, że jesteś przygotowany na brak komputera w czasie aktualizacji.

Dostęp do macOS Big Sur można uzyskać bezpośrednio z Mac App Store. Pamiętaj, że być może będziesz musiał spróbować wiele razy, zanim rozpocznie się pobieranie, ponieważ rozwija się ono powoli.

Które komputery Mac obsługują system macOS Big Sur?

Oto pełna lista komputerów Mac:

2015 i nowsze MacBook
2013 i nowsze MacBook Air
2013 i nowszy MacBook Pro
2014 i nowsze Mac mini
2014 i nowszy iMac
2017 i nowszy iMac Pro
2013 i nowszy Mac Pro

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej