macOS Monterey 12.1 Beta 1 wprowadza ulepszenia GPU

Apple udostępniło wczoraj wieczorem zarejestrowanym deweloperom pierwszą betę macOS Monterey 12.1. Obejmuje to między innymi wsparcie dla karty graficznej AMD.

przez Eryk
0 komentarzy

Apple wczoraj wieczorem udostępniło pierwszą betę macOS Monterey 12.1 zarejestrowanym deweloperom. macOS Monterey 12.1 Beta 1 jest więc dystrybuowany do deweloperów kilka dni po wydaniu finalnej wersji macOS Monterey dla wszystkich użytkowników.

macOS Monterey 12.1
macOS Monterey 12.1

macOS Monterey 12.1 może być pobrany i zainstalowany przez deweloperów uruchamiających aktualizację w sekcji Aktualizacja oprogramowania w Preferencjach systemowych.

macOS Monterey 12.1 dodaje wsparcie dla większej liczby kart graficznych

Apple w notatkach dla deweloperów przy dystrybucji macOS Monterey 12.1 Beta 1 pisze, że nowa wersja testowa dodaje wsparcie dla modeli AMD Radeon 6600XT. Dalsze szczegóły dotyczące zawartości bety i wprowadzonych zmian nie zostały podane. Można jednak założyć, że w nowej becie znalazły się różne poprawki ogólnej wydajności, stabilności i bezpieczeństwa.

Apple prawdopodobnie udostępni macOS Monterey 12.1 wszystkim użytkownikom jako wersję finalną w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy; publiczna beta 1 nadchodzącej aktualizacji dla dobrowolnych testerów jest oczekiwana w niedługim czasie.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej