macOS Monterey 12.1 Beta 1 wprowadza ulepszenia GPU

Apple udostępniło wczoraj wieczorem zarejestrowanym deweloperom pierwszą betę macOS Monterey 12.1. Obejmuje to między innymi wsparcie dla karty graficznej AMD.

przez Eryk

Apple wczoraj wieczorem udostępniło pierwszą betę macOS Monterey 12.1 zarejestrowanym deweloperom. macOS Monterey 12.1 Beta 1 jest więc dystrybuowany do deweloperów kilka dni po wydaniu finalnej wersji macOS Monterey dla wszystkich użytkowników.

macOS Monterey 12.1
macOS Monterey 12.1

macOS Monterey 12.1 może być pobrany i zainstalowany przez deweloperów uruchamiających aktualizację w sekcji Aktualizacja oprogramowania w Preferencjach systemowych.

macOS Monterey 12.1 dodaje wsparcie dla większej liczby kart graficznych

Apple w notatkach dla deweloperów przy dystrybucji macOS Monterey 12.1 Beta 1 pisze, że nowa wersja testowa dodaje wsparcie dla modeli AMD Radeon 6600XT. Dalsze szczegóły dotyczące zawartości bety i wprowadzonych zmian nie zostały podane. Można jednak założyć, że w nowej becie znalazły się różne poprawki ogólnej wydajności, stabilności i bezpieczeństwa.

Apple prawdopodobnie udostępni macOS Monterey 12.1 wszystkim użytkownikom jako wersję finalną w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy; publiczna beta 1 nadchodzącej aktualizacji dla dobrowolnych testerów jest oczekiwana w niedługim czasie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej