macOS Monterey 12.1 Beta 3 dla deweloperów już dostępna

przez Eryk

Oprócz iOS 15.2 i iPadOS 15.2 Beta 3, Apple udostępniło dziś wieczorem macOS Monterey 12.1 do pobrania w trzeciej becie dla zarejestrowanych deweloperów. Jak zwykle, nową betę można pobrać i zainstalować od razu w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

macOS Monterey 12.1

macOS Monterey 12.1

macOS Monterey 12.1 Beta 3 pojawia się tydzień po dystrybucji poprzedniej bety. Nie wiadomo jeszcze, jakie zmiany i innowacje zostały wprowadzone do tej bety.

Wraz z aktualizacją do macOS Monterey 12.1, Apple wprowadzi również funkcję SharePlay na komputery Mac. Aktualizacja zapewni też możliwość anonimowego wysyłania maili przez aplikację Mail za jej pośrednictwem, ale będzie to dostępne tylko dla użytkowników iCloud+.

Finalna wersja macOS Monterey 12.1 ma być dostępna dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni.
Nie wiadomo jeszcze, jakie innowacje przyniesie trzecia beta. Czy zauważyłeś coś ciekawego w nowej wersji testowej? Daj nam znać w komentarzach pod newsem.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej