macOS Monterey 12.1 Release Candidate może być pobrany przez deweloperów

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło dziś wieczorem zarejestrowanym deweloperom macOS Monterey 12.1 RC wraz z iOS 15.2 i iPadOS 15.2 RC oraz watchOS 8.3 RC. Instalację można pobrać i zainstalować w zwykły sposób w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

macOS Monterey 12.1
macOS Monterey 12.1

macOS Monterey 12.1 RC dostępny dla deweloperów

Release Candidate macOS Monterey 12.1 pojawia się po dystrybucji ostatniej bety dla deweloperów.

SharePlay trafia na Maca, ale Universal Control nie

Apple wprowadzi opcję SharePlay na Maca wraz z macOS Monterey 12.1, która jest już dostępna na iPhone’ach, iPadach i Apple TV. Anonimowe wysyłanie wiadomości e-mail będzie również możliwe dla użytkowników iCloud+.
Jednak Universal Control nie wystartuje jeszcze z tą aktualizacją, przynajmniej nie jest to część Release Candidate. Kiedy Apple planuje dostarczyć tę obiecaną funkcję pozostaje wciąż kwestią otwartą. Dotychczasowe problemy z urządzeniami USB i przepełnieniem pamięci pod macOS Monterey, miejmy nadzieję, również zostaną rozwiązane wraz z nadchodzącą aktualizacją do wersji 12.1.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej