macOS Monterey 12.2: Beta 1 już dostępna

przez Eryk
0 komentarzy

Kilka chwil temu Apple udostępniło betę 1 systemu macOS Monterey 12.2. Po tym jak Apple wydało ostateczną wersję macOS Monterey 12.1 dla wszystkich na początku tego tygodnia, nowa wersja beta jest już dostępna dla zarejestrowanych deweloperów.

macOS Monterey 12.2

macOS Monterey 12.2: Beta 1

Cykl beta trwa nadal. Kilka dni po wydaniu macOS 12.1, kontynuowana jest faza beta dla macOS 12.2. Apple właśnie udostępniło betę 1 jako plik do pobrania. Zarejestrowani deweloperzy mają teraz możliwość jego instalacji. Wymagany jest do tego odpowiedni profil beta.

Na razie nie wiadomo jeszcze, jakie usprawnienia przyniesie macOS 12.2. Czy Apple stawia przede wszystkim na poprawki błędów i poprawę wydajności, czy też programiści zaimplementują również nowe funkcje? Myślimy tu przede wszystkim o „Universal Control”. Apple zapowiedziało tę funkcję na WWDC w czerwcu, ale odłożyło ją do wiosny 2022 roku.

Jak tylko będziemy mieli więcej informacji na temat macOS 12.2 Beta 1, poinformujemy o tym. Spodziewamy się, że Apple wyda betę 1 systemów iOS 15.3, iPadOS 15.3, watchOS 8.4 i tvOS 15.3.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej