macOS Monterey 12.2 Beta przynosi ulepszone przewijanie w Safari z MacBookiem ProMotion

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę systemu macOS Monterey 12.2. Podczas gdy notatki do wydania aktualizacji wskazywały, że nie było żadnych zmian, zaczynamy odkrywać kilka godnych uwagi nowych funkcji. Oprócz odświeżonej aplikacji Muzyka, aktualizacja wydaje się również przynosić bardzo potrzebne ulepszenia w obsłudze ProMotion dla 14-calowych i 16-calowych modeli MacBook Pro.

macOS Monterey 12.2 Beta przynosi ulepszone przewijanie w Safari z MacBookiem ProMotion

macOS Monterey 12.2 Beta przynosi ulepszone przewijanie w Safari z MacBookiem ProMotion

Nowe MacBooki Pros są wyposażone w wyświetlacze Super Retina XDR z obsługą częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Jednak po premierze maszyn wielu użytkowników zauważyło, że aplikacje na Maca, takie jak Safari, nie obsługują przewijania z częstotliwością 120 Hz. Choć Apple wydało nową wersję Safari Technology Preview z rzekomym wsparciem dla przewijania 120 Hz, nie rozwiązało to całkowicie problemu.


Jednakże, wraz z dzisiejszym wydaniem macOS Monterey 12.2, Apple wydaje się w końcu naprawić ten problem. Jak jako pierwszy zauważył Luming Yin na Twitterze, wydanie to obejmuje płynniejsze przewijanie w Safari na najnowszych MacBookach Pro z technologią ProMotion.

Różne raporty na Reddicie i w mediach społecznościowych sugerują, że przewijanie w Safari jest rzeczywiście płynniejsze z obecną betą.

Czy zainstalowaliście już najnowszą betę macOS Monterey 12.2 i zauważyliście jakieś usprawnienia lub zmiany? Daj nam znać w komentarzach.

via 9to5mac

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej