macOS Monterey 12.2 dla wszystkich użytkowników jest już dostępny

przez Eryk
0 komentarzy

Dziś wieczorem Apple udostępniło iOS 15.3 i iPadOS 15.3, watchOS 8.4 i tvOS 15.3 dla wszystkich użytkowników, a Mac również otrzymał aktualizację. Aktualizacja do macOS Monterey 12.2 może być pobrana i zainstalowana już teraz.

macOS Monterey 12.2

Aby rozpocząć aktualizację do macOS Monterey 12.2, proces aktualizacji można rozpocząć jak zwykle w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania. Jak zwykle, przed aktualizacją warto utworzyć świeżą kopię zapasową; można tu skorzystać z rozwiązania Apple – własnego Time Machine.

macOS Monterey 12.2 poprawia bezpieczeństwo

Obecnie aktualizacja do macOS Monterey 12.2 nie jest jeszcze pokazana wszystkim użytkownikom, ponieważ Apple zazwyczaj dystrybuuje aktualizacje falami. Jeśli również nie widzisz nowej wersji, spróbuj ponownie za jakiś czas.

W aktualizacji do macOS Monterey 12.2 Apple przede wszystkim aktualizuje bezpieczeństwo, a aktualizacja jest zalecana do zainstalowania wszystkim użytkownikom.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.