macOS Monterey Beta 10 dla deweloperów już dostępny.

Apple właśnie udostępniło macOS Monterey Beta 10 dla zarejestrowanych deweloperów. Następuje to po dystrybucji poprzedniej wersji testowej o około tydzień. macOS Monterey powinien zostać wydany wszystkim użytkownikom jako ostateczna aktualizacja w nadchodzącym czasie.

przez Eryk

Apple właśnie udostępniło betę 10 systemu macOS Monterey dla wszystkich deweloperów. Każdy zarejestrowany deweloper może teraz pobrać i zainstalować nową betę. Proces aktualizacji jest inicjowany w zwykły sposób w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

macOS Monterey
macOS Monterey

macOS Monterey Beta 10 podąża za dystrybucją poprzedniej bety o tydzień i powinien naprawić więcej problemów i poprawić błędy. Zaktualizowana publiczna beta dla ochotniczych testerów macOS Monterey powinna również zostać dostarczona przez Apple w najbliższej przyszłości.

macOS Monterey zostanie wkrótce udostępniony wszystkim użytkownikom

Nie powinno minąć zbyt wiele czasu, zanim macOS Monterey zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom jako ostateczna aktualizacja, przynosząc ostrość i skróty, a także przeprojektowane Safari na Maca. Nie jest jeszcze jasne, czy ostateczne wydanie będzie miało miejsce w poniedziałek na Mac keynote, czy też nastąpi jedno lub dwa wydania beta.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej