macOS Monterey Beta 8 dla deweloperów jest dostępny.

Wczoraj wieczorem Apple zaprezentowało ósmą betę macOS Munterey dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta dla nadchodzącej aktualizacji macOS pojawia się tydzień po dystrybucji poprzedniej wersji macOS dla deweloperów. Naprawia on głównie problem z maszynami wirtualnymi.

przez Eryk

Oprócz iOS 15.1 i iPadOS 15.1 Beta 2 oraz tvOS 15.1 Beta 2, wczoraj wieczorem Apple udostępniło również zarejestrowanym deweloperom nową betę macOS Monterey. macOS Monterey Beta 8 może być już pobrana i zainstalowana przez wszystkich zarejestrowanych deweloperów.

macOS Monterey Beta 8 dla deweloperów jest dostępny.

macOS Monterey Beta 8 dla deweloperów jest dostępny.

Aby rozpocząć pobieranie i instalację macOS Monterey Beta 8, należy zainicjować pobieranie jak zwykle w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

Ta ósma beta macOS Monterey pojawia się tydzień po dystrybucji poprzedniej bety macOS 11 Monterey.

macOS 11 rozwiązuje problemy z maszynami wirtualnymi

Jak wyjaśnia Apple w notatkach na temat aktualizacji bety macOS 11 Monterey, główne problemy, które zostały naprawione, polegają na tym, że instalacje macOS Monterey w maszynie wirtualnej nie mogły być używane zgodnie z przeznaczeniem.

macOS Monterey ma być aktualizacją dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie aktualizacja zostanie wydana.

Czy zauważyliście jakieś inne nowe funkcje podczas korzystania z macOS Monterey Beta 8? Prosimy o poinformowanie nas o swoich spostrzeżeniach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej