macOS Monterey: film pokazuje ponad 100 innowacji

przez Eryk

Zaprezentowany około miesiąc temu macOS Monterey wprowadza tej jesieni wiele nowych funkcji na komputery Mac. Faza beta już dawno się rozpoczęła, a w ostatnich tygodniach przedstawiliśmy Wam już różne nowe funkcje. Zamieszczony film daje Ci pełny wgląd w to, czego możesz się spodziewać po aktualizacji.

macOS Monterey
macOS Monterey(zdjęcie:apple)

macOS Monterey: film pokazuje ponad 100 innowacji

Oto jak Apple opisuje nadchodzącą aktualizację, między innymi

Apple pokazało pierwszą zapowiedź macOS Monterey, najnowszej wersji najbardziej zaawansowanego systemu operacyjnego na świecie. macOS Monterey oferuje nowe sposoby na pozostanie w kontakcie, wykonywanie większej ilości zadań i jeszcze płynniejszą pracę na urządzeniach Apple. SharePlay, nowa funkcja w FaceTime, pozwala użytkownikom:wewnątrz dzielić się doświadczeniami. Funkcja Shared with You ułatwia odkrywanie i oglądanie treści udostępnionych za pośrednictwem Wiadomości bezpośrednio w aplikacji Zdjęcia, Safari, Apple Podcasts, Apple News i Apple TV. Kompleksowa aktualizacja Safari zapewnia doskonale zoptymalizowany pasek tabletu i schludny układ kart z grupami kart.

Aby zautomatyzować codzienne zadania, na komputerach Mac dostępne są teraz skróty klawiszowe. A dzięki nowej funkcji Focus użytkownicy mogą bardziej skupić się na swoich zadaniach i mniej się rozpraszać. Universal Control i AirPlay to Mac to także nowe funkcje integracyjne, które ułatwiają współpracę między wieloma urządzeniami Apple. macOS Monterey będzie obsługiwał więcej modeli komputerów Mac niż kiedykolwiek wcześniej, w tym najnowsze komputery iMac, MacBook Air, MacBook Pro 13″ i Mac mini, a także najnowsze modele komputerów Mac z procesorami Intel.

Jednak zdjęcia i filmy mówią więcej niż tysiąc słów. Wbudowany filmik pozostawia dobre wrażenie tego, czego możemy się spodziewać po finalnej wersji jesienią.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej