macOS Monterey RC dostępny w nowej wersji dla deweloperów

Apple udostępniło właśnie nową wersję macOS Monterey Release Candidate, którą mogą już pobierać i instalować zarejestrowani deweloperzy. Oznacza to, że kilka małych, ale irytujących błędów zostało odkrytych i naprawionych przed premierą dla wszystkich użytkowników w przyszłym tygodniu.

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem zarejestrowanym deweloperom nową edycję release candidate systemu macOS Monterey. Pochodzi on z numerem budowy 21A559 i numerem wersji 12.0.1, co wskazuje na minimalne zmiany w porównaniu do początkowego kandydata na wydanie.

macOS Monterey
macOS Monterey

Instalację można uruchomić w zwykły sposób w ustawieniach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania. Kandydat do wydania jest zazwyczaj identyczny z ostateczną wersją aktualizacji, która jest później udostępniana wszystkim użytkownikom, jedynie w przypadku, gdy istotne problemy lub błędy zostaną jeszcze znalezione, pakiet zostanie pocięty ponownie.

macOS Monterey już w przyszłym tygodniu dla wszystkich użytkowników

Apple udostępni macOS Monterey dla wszystkich użytkowników w przyszłym tygodniu. Aktualizacja zostanie udostępniona prawdopodobnie w poniedziałek. Między innymi wprowadza tryb Focus Mode na Maca oraz dodaje funkcje LiveText i Shortcuts.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej