macOS Ventura RC 2 wydany

przez Eryk

W kontekście prezentacji nowych iPadów i nowego Apple TV firma Apple ogłosiła też niedawno, kiedy będą dostępne aktualizacje. Data premiery systemów macOS Ventura 13.0 i iPadOS 16 to 24 października, czyli przyszły tydzień. iOS 16.1 powinien zostać wydany w przyszłym tygodniu dla wszystkich obsługiwanych modeli iPhone’a. Dziś ukazał się drugi kandydat do wydania systemu macOS Ventura.

macOS Ventura RC 2

macOS Ventura RC 2

Dla systemu macOS Ventura zastosowali kilka nowych rozwiązań: W systemie macOS dostępny jest także Stage Manager, który umożliwia grupowanie kilku okien. Spotlight został wzbogacony o kilka przydatnych funkcji.

Przeglądarka Safari zyskała kilka nowych funkcji. Ponadto, Continuity umożliwia korzystanie z nowych funkcji w interakcji z innymi urządzeniami. FaceTime również to potrafi, a rozmowy można przenosić z iPhone’a na Maca, iPada lub odwrotnie. iPhone może teraz służyć także jako kamera internetowa – bezprzewodowo przez sieć WiFi i Bluetooth oraz w trybie Desk View.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.