Magnetyczna ładowarka do iPhone’a 12

przez Eryk

Magnetycznie podłączona bezprzewodowa ładowarka do iPhone’a 12 zaprezentowana przed dzisiejsza konferencja.

iPhone'a 12

MPOW JAPAN Co., Ltd. (Lokalizacja: Chuo-ku, Tokio, przedstawiciel: Takehiko Komazaki) przedstawia bezprzewodową ładowarkę, która obsługuje funkcję regulacji pozycji ładowania za pomocą magnesu, czyli nowego bezprzewodowego mechanizmu ładowania wbudowanego w nowym iPhonie.

Firma dalej opisuje produkt z „pierścieniowym mechanizmem magnetycznym”, który współgra z podobnym mechanizmem w nowym iPhonie, dzięki czemu ładowarka mocno przylega do urządzenia. Pozwala to na lepszą wydajność ładowania niż tradycyjne ładowarki bezprzewodowe, które mogą zmieniać pozycję w czasie. Firma potwierdza również, że produkt jest przeznaczony do użytku z nowymi telefonami Apple, co znaczy, ze może nie być możliwe do naładowania w przypadku używania innych smartfonow.

iPhone'a 12

Jedna z ostatnich plotek sugerowała, że Apple wskrzesi markę MagSafe, ale zastosuje ją do dwóch nowych ładowarek magnetycznych zaprojektowanych dla iPhone’a 12. Zostały one nazwane MagSafe Charger i MagSafe Duo Charger.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej