MagSafe Duo: Apple dostarcza informacji o wydajności ładowania

przez Eryk
0 komentarzy

MagSafe Duo

W ramach iPhone’a 12 (Pro) Keynote, Apple zaprezentował także różne akcesoria do nowej serii iPhone’ów. Całość została zadeklarowana jako akcesorium MagSafe. Większość akcesoriów MagSafe można już kupić, MagSafe Duo i skórzane etui do iPhone’a 12 (Pro) wciąż czekają. Oba produkty pojawią się wkrótce.

Apple określił pojemność ładowania podwójnej ładowarki. Na amerykańskiej stronie jest napisane:

Zasilacz USB-C o mocy -20 W (sprzedawany oddzielnie) zapewnia szybsze ładowanie bezprzewodowe do 11 W.

Zasilacz USB-C o mocy 27 W lub wyższy (sprzedawany osobno) zapewnia szybsze ładowanie bezprzewodowe do 14 W.

Aby uzyskać moc ładowania 11 W, wymagany jest co najmniej zasilacz USB-C o mocy 20 W. Jeśli chcesz ładować swoje urządzenia mocą do 14 W, potrzebujesz co najmniej 27-watowego zasilacza USB-C, którego  Apple nie sprzedaje.

Zamiast tego oferuje 30-watowy zasilacz USB-C. Wygląda więc na to, że maksymalna moc ładowania MagSafe Duo to 14W. Normalna ładowarka MagSafe może ładować do 15 W.

Uważam że 697 złotych za ładowarkę MagSafe Duo jest po prostu zbyt dużo – zwłaszcza, że ​​zasilacz 20 W kosztuje dodatkowe 99 złotych. Apple woła 249 złotych za ładowarkę USB-C o mocy 30 W.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.