MagSafe Duo: recenzje informują o szybkości ładowania

przez Eryk
0 komentarzy

Wraz z iPhonem 12 mini, iPhonem 12, iPhonem 12 Pro i iPhonem 12 Pro Max, apple zaprezentowało we wrześniu różne akcesoria MagSafe, w tym ładowarkę MagSafe Duo. W okresie poprzedzającym publikację ceny i wydajność ładowania MagSafe Duo wywołały dyskusję. Teraz mamy dla Ciebie pierwsze recenzje, które są poświęcone między innymi rzeczywistej szybkości ładowania.

zdjecie: apple

Recenzje ładowarki MagSafe Duo

Firma Apple udostępniła MagSafe Duo w zeszłą środę. Nowa ładowarka MagSafe jest dość praktyczna, ponieważ akcesorium ładuje jednocześnie indukcyjnie dwa urządzenia. Przy 679 zl., Apple z pewnością przekroczył tym razem próg bólu cen niektórych użytkowników. Ponadto ładowarka jest dostarczana tylko z kablem USB-C na Lightning – kupujący muszą osobno kupić zasilacz.

Drugim tematem dyskusji jest wydajność ładowania. Według Apple jest to ograniczone do 11 W, jeśli używany jest zasilacz USB-C o mocy 20 W. Jeśli używany jest zasilacz USB-C 27 W, MagSafe Duo oferuje moc ładowania 14 W. Dla porównania: zwykła ładowarka MagSafe może ładować do 15 W.

Nic więcej nie można zrobić z ceną, ale jak oferowana moc ładowania wpływa na prędkość ładowania? 9to5Mac i Zollotech odpowiedzieli na to pytanie w dwóch filmach ponizej:

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Podsumowując, obie redakcje są generalnie zadowolone z szybkości ładowania. Według 9to5Mac, rozładowująca się bateria iPhone’a 12 zostanie naładowana do 18 procent w ciągu 15 minut, jeśli do MagSafe Duo zostanie podłączony zasilacz o mocy 30 W.

Jeśli MagSafe Duo ładuje również Apple Watch, iPhone może osiągnąć poziom naładowania 16 procent w 15 minut. Oznacza to, że MagSafe Duo znajduje się na wysokości oczu ze zwykłą ładowarką MagSafe.

Jeśli używany jest zasilacz 20 W, prędkość ładowania jest zauważalnie zmniejszona. Bateria osiąga 15 procent w 15 minut, jeśli tylko iPhone 12 jest naładowany. Jeśli dodamy Apple Watch, tylko 13 procent zostanie osiągnięte w tym okresie.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.