MagSafe Duo: recenzje informują o szybkości ładowania

przez Eryk

Wraz z iPhonem 12 mini, iPhonem 12, iPhonem 12 Pro i iPhonem 12 Pro Max, apple zaprezentowało we wrześniu różne akcesoria MagSafe, w tym ładowarkę MagSafe Duo. W okresie poprzedzającym publikację ceny i wydajność ładowania MagSafe Duo wywołały dyskusję. Teraz mamy dla Ciebie pierwsze recenzje, które są poświęcone między innymi rzeczywistej szybkości ładowania.

zdjecie: apple

Recenzje ładowarki MagSafe Duo

Firma Apple udostępniła MagSafe Duo w zeszłą środę. Nowa ładowarka MagSafe jest dość praktyczna, ponieważ akcesorium ładuje jednocześnie indukcyjnie dwa urządzenia. Przy 679 zl., Apple z pewnością przekroczył tym razem próg bólu cen niektórych użytkowników. Ponadto ładowarka jest dostarczana tylko z kablem USB-C na Lightning – kupujący muszą osobno kupić zasilacz.

Drugim tematem dyskusji jest wydajność ładowania. Według Apple jest to ograniczone do 11 W, jeśli używany jest zasilacz USB-C o mocy 20 W. Jeśli używany jest zasilacz USB-C 27 W, MagSafe Duo oferuje moc ładowania 14 W. Dla porównania: zwykła ładowarka MagSafe może ładować do 15 W.

Nic więcej nie można zrobić z ceną, ale jak oferowana moc ładowania wpływa na prędkość ładowania? 9to5Mac i Zollotech odpowiedzieli na to pytanie w dwóch filmach ponizej:

Podsumowując, obie redakcje są generalnie zadowolone z szybkości ładowania. Według 9to5Mac, rozładowująca się bateria iPhone’a 12 zostanie naładowana do 18 procent w ciągu 15 minut, jeśli do MagSafe Duo zostanie podłączony zasilacz o mocy 30 W.

Jeśli MagSafe Duo ładuje również Apple Watch, iPhone może osiągnąć poziom naładowania 16 procent w 15 minut. Oznacza to, że MagSafe Duo znajduje się na wysokości oczu ze zwykłą ładowarką MagSafe.

Jeśli używany jest zasilacz 20 W, prędkość ładowania jest zauważalnie zmniejszona. Bateria osiąga 15 procent w 15 minut, jeśli tylko iPhone 12 jest naładowany. Jeśli dodamy Apple Watch, tylko 13 procent zostanie osiągnięte w tym okresie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej