MagSafe oferuje ładowanie 15 W

przez Eryk

Apple przedstawił dziś nowy krążek ładujący MagSafe, który jest przeznaczony do iPhone’a, a jego konstrukcja jest podobna do ładowarek indukcyjnych używanych w Apple Watch.

Nowe krążki ładujące MagSafe są w stanie ładować nowe modele iPhone’a 12 szybciej niż opcje ładowania oparte na Qi, oferując moc do 15 W.

Ładowarki bezprzewodowe oparte na Qi są nadal ograniczone do maksymalnie 7,5 W mocy ładowania, gdy są używane z urządzeniem Apple, więc ci, którzy szukają najszybszej opcji ładowania „bezprzewodowego”, będą musieli wybrać jedną z nowych ładowarek MagSafe.

Apple zaprojektował krążek do ładowania MagSafe w stylu Apple Watch do iPhone’a.

Strona produktowa nowej ładowarki sugeruje, że jest ona kompatybilna ze wszystkimi iPhone’ami od ‌iPhoneP 8, czyli wszystkimi modelami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe, ale opis sugeruje, że szybsze ładowanie bezprzewodowe ogranicza się do nowych modeli.

Ładowarka MagSafe firmy Apple do iPhona będzie dostępna za 39 USD, a ceny nowej, podwójnej ładowarki na której można iPhone z Apple Watch lądować, są na razie nieznane.

 

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej