Makiety iPhone’a 13 pokazują drobne zmiany w stosunku do serii iPhone’a 12

przez Eryk

Nowe atrapy rzekomo pokazujące iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro, rozpowszechniane przez leakera Sonny’ego Dicksona za pośrednictwem Twittera, pokazują drobne poprawki konstrukcyjne w porównaniu do serii iPhone 12.

Makiety iPhone'a 13
Makiety iPhone’a 13(Zdjęcie:Sonny Dickson)

Makiety iPhone’a 13

W ostatnich tygodniach i miesiącach spotkaliśmy się już z licznymi plotkami na temat iPhone’a 13 (Pro), więc wyobrażamy sobie, że wiemy, w jakim kierunku będzie rozwijać się nadchodząca generacja iPhone’a. Jeśli chodzi o design, zmiany będą minimalne, natomiast jeśli chodzi o funkcje, Apple wprowadzi selektywne i znaczące ulepszenia.

Na przykład manekiny, które teraz wypłynęły na światło dzienne, pasują do schematycznych szkiców, które pokazywaliśmy wam niedawno. Wypukłości aparatu z tyłu wydaje się być minimalnie większe i grubsze we wszystkich modelach. Może to mieć związek z faktem, że wszystkie nowe modele iPhone’a 13 (Pro) mają mieć optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika.

W obecnych modelach tylko iPhone 12 Pro Max ma tę funkcję. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają też mieć ulepszony aparat ultraszerokokątny. Poza tym po raz kolejny okazuje się, że Apple zmienia układ obiektywów aparatów w iPhone 13 i iPhone 13 mini. Nie są one już pod sobą, ale po przekątnej.

Oprócz ulepszonego systemu kamer, Apple w iPhone 13 (Pro) postawi na procesor A15, potężniejszy układ 5G i wyświetlacz 120Hz (przynajmniej w modelach Pro). Większa bateria i mniejszy Still są również w planach.

Obecnie oczekujemy, że Apple ogłosi nowe modele we wrześniu i jak najszybciej wprowadzi je na rynek.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej