Makiety iPhone’a 13 pokazują drobne zmiany w stosunku do serii iPhone’a 12

przez Eryk
0 komentarzy

Nowe atrapy rzekomo pokazujące iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro, rozpowszechniane przez leakera Sonny’ego Dicksona za pośrednictwem Twittera, pokazują drobne poprawki konstrukcyjne w porównaniu do serii iPhone 12.

Makiety iPhone'a 13
Makiety iPhone’a 13(Zdjęcie:Sonny Dickson)

Makiety iPhone’a 13

W ostatnich tygodniach i miesiącach spotkaliśmy się już z licznymi plotkami na temat iPhone’a 13 (Pro), więc wyobrażamy sobie, że wiemy, w jakim kierunku będzie rozwijać się nadchodząca generacja iPhone’a. Jeśli chodzi o design, zmiany będą minimalne, natomiast jeśli chodzi o funkcje, Apple wprowadzi selektywne i znaczące ulepszenia.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Na przykład manekiny, które teraz wypłynęły na światło dzienne, pasują do schematycznych szkiców, które pokazywaliśmy wam niedawno. Wypukłości aparatu z tyłu wydaje się być minimalnie większe i grubsze we wszystkich modelach. Może to mieć związek z faktem, że wszystkie nowe modele iPhone’a 13 (Pro) mają mieć optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika.

W obecnych modelach tylko iPhone 12 Pro Max ma tę funkcję. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają też mieć ulepszony aparat ultraszerokokątny. Poza tym po raz kolejny okazuje się, że Apple zmienia układ obiektywów aparatów w iPhone 13 i iPhone 13 mini. Nie są one już pod sobą, ale po przekątnej.

Oprócz ulepszonego systemu kamer, Apple w iPhone 13 (Pro) postawi na procesor A15, potężniejszy układ 5G i wyświetlacz 120Hz (przynajmniej w modelach Pro). Większa bateria i mniejszy Still są również w planach.

Obecnie oczekujemy, że Apple ogłosi nowe modele we wrześniu i jak najszybciej wprowadzi je na rynek.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.