Mapy Apple: Teraz możesz zgłaszać wypadki i niebezpieczne miejsca, ale nie fotoradary

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępnił nowe funkcje dla aplikacji Mapy, które pozwalają na zgłaszanie wypadków i niebezpiecznych miejsc. Fotoradary zostały jednak pominięte.

Apple pracuje nad własną aplikacją Map od lat i stale ją ulepsza, aby dogonić Google Maps. Dzięki nowym widokom, a także praktycznym funkcjom dla rowerzystów, aplikacja nauczyła się kilku nowych sztuczek pod iOS 15.

Jak donosi strona Macerkopf, Apple wydała kolejną funkcję i teraz pozwala na zgłaszanie wypadków i niebezpiecznych miejsc w Niemczech i Hiszpanii. 

mapy apple
Mapy Apple zgłoś zdarzenie

Mapy Apple z funkcja zgłoś zdarzenie

Od wersji iOS 14.5 opcja raportowania jest już dostępna w Australii, Brazylii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych krajach, a obecnie jest systematycznie rozwijana w kolejnych krajach. W większości obszarów, takich jak Hiszpania, użytkownicy mogą również zgłaszać fotoradary. Funkcja ta nie jest jednak dostępna w Niemczech. Jednak już niedługo użytkownicy będą zgłaszać fotoradary jako „Niebezpieczeństwo”. 

mapy apple

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.